Konkurs org. Gminno- Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji

Drodzy Rodzice :)

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Gminno-Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Bolkowie

„Mój przyjaciel miś”

Celem konkursu jest :

• Rozwijanie wyobraźni i kreatywności u dzieci
  • Rozwijanie umiejętności manualnych

Warunki uczestnictwa:

• Zadaniem uczestników konkursu jest samodzielne wykonanie postaci wymyślonego misia, bohatera dziecięcej wyobraźni.
  • Postać misia powinna posiadać indywidualne cechy i atrybuty.
  • Uczestnicy konkursu wykonują przestrzennego misia z dowolnych materiałów (pacynka, kukiełka, maskotka).

Prace należy przynieść do dnia 24 listopada (tj. piątek) 2017 roku do Oddziału Przedszkolnego

Postanowienia końcowe:

1. Prace będą oceniane przez jury oddzielnie w trzech kategoriach wiekowych: dzieci 3-4, 5-6 latki i pierwsze klasy szkoły podstawowej.
  2. Uczestnictwo w konkursie wiąże się z wyrażeniem zgody na:
  3. publikację pracy na stronie Domu Kultury w Bolkowie
  4. przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)
  5. Rozstrzygniecie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w Domu Kultury w Bolkowie w dniu 01. 12. 2017 o godz. 16.00, o czym laureaci zostaną poinformowani telefonicznie. Lista laureatów konkursu zostanie również opublikowana na stronie http://www.domkultury-bolkow.pl.