BEZPIECZEŃSTWO- WYCIECZKA DO SP

8 listopada najstarsi przedszkolacy z Oddziału Przedszkolnego wraz z wychowawcami Anną Richter oraz Karoliną Maziarz uczestniczyli w pogadance nt. bezpieczeństwa ,które poprowadził Policjant oraz zawodowy strażak w Szkole Podstawowej im. II Armii Wojska Polskiego w Bolkowie. Funkcjonariusze przypomnieli  dzieciom  na czym polega ich codzienna praca. Policjant przypomniał o zasadach bezpieczeństwa zarówno w domu, przedszkolu jak i na ulicy. Przedszkolacy utrwalili  sobie numery telefonów alarmowych do pogotowia ratunkowego, straży pożarnej i policji. Dzieci miały też okazję z bliska obejrzeć strój strażaka i policjanta oraz akcesoria potrzebne w ich codziennej pracy. Na zakończenie były  wspólne zdjęcia i podziękowania dla gości od dzieci. Dziękujmy, że mogliśmy uczestniczyć w pogadance nt. bezpieczeństwa.