Wizyta w salonie fryzjerskim :)

15 lutego dzieci z grupy III korzystając z zaproszenia pani Pauliny – mamy Mikołaja, wybrały się do salonu fryzjerskiego ,,Zakątka  Piękna” w Bolkowie. Pani Paulina opowiedziała dzieciom na czym polega praca fryzjera oraz pokazała wszystkie potrzebne do tej pracy akcesoria. Każdy na własne oczy mógł zobaczyć, że praca fryzjera wymaga siły i cierpliwości. Podczas spotkania Pani Paulina wszystkim dzieciakom zrobiła fantazyjne i kolorowe fryzury. W oczekiwaniu na swoją kolej dzieci  rysowały na tablicy, kosztowały słodkości i zadawały pytania Pani fryzjerce.Wizyta sprawiła dzieciom wiele radości, wzbogaciła je o nowe doświadczenia i wiadomości. Dziękujemy pani Paulinie za bardzo serdeczne i miłe spotkanie.