Pierwszy Dzień Wisony

Dnia 20 marca 2018r. w Oddziale Przedszkolnym odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród uczestnikom między-przedszkolnego konkursu plastycznego „Kapelusz Pani Wiosny”.

Konkurs skierowany był do wszystkich przedszkolaków. Dzieci wraz z rodzicami stworzyły piękne kapelusze, kolorowe, wiosenne- każdy był inny, niepowtarzalny!

Dziś kapelusze ozdabiają przedszkolnym korytarz.  Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za ogromne zaangażowanie!

Nagrodzeni upominkami zostali autorzy wszystkich kapeluszy, a zwycięzcy i wyróżnieni, którzy otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy to:

Kategoria 3 latki:

I miejsce – Oliwier Bieła
II miejsce- Jakub Dubicki
III miejsce- Hana Cinkl

Kategoria 4 latki:

I miejsce – Igor Nawara
II miejsce- Lena Kosek
III miejsce- Amelia Pietrzyk

Kategoria 5 latki:

I miejsce -Nikola Słaby
II miejsce-Nikola Makowska
III miejsce- Krzysztof Krawczuk

Kategoria 6 latki:

I miejsce – Gabriela Drzyzga
II miejsce- Nikola Menze
III miejsce-Maja Radziun

Tego dnia w naszym Oddziale Przedszkolnym, nie zabrakło wesołych zabaw, śpiewu i zdrowego współzawodnictwa wśród przedszkolaków.