Konkurs Piosenki Przedszkolnej

27  marca  w grupie starszaków odbyły się  eliminacje do  konkursu piosenki przedszkolnej.  Dzieci już od kilku dni czekały na to wydarzenie. Głównym celem tego konkursu było popularyzowanie piosenki przedszkolnej, kształcenie muzyczne poprzez zabawę, prezentacja uzdolnień muzycznych, rozbudzanie u młodych wykonawców zamiłowania do śpiewu i muzyki oraz kształtowanie wrażliwości artystycznej i kulturalnej.

Młodzi artyści prezentowali swoje umiejętności wokalne w swobodny i urzekający sposób. Po zakończeniu prezentacji, komisja udała się na obrady i wyłoniła zwycięzców:

I miejsce- Maja Krawczuk

II miejsce- Gabrysia Drzyzga

III miejsce- Monika Pachelska, Agnieszka Szreter

Te osoby będą  prezentować naszą grupę 4 kwietnia na gminnym konkursie piosenki przedszkolnej w Domu Kultury  Wszyscy jednak otrzymali dyplom za uczestnictwo i wkład pracy w przygotowanie.