Wyniki konkursu logopedycznego

PRZEDSZKOLNEGO KONKURSU

PLASTYCZNO-LOGOPEDYCZNEGO

„TWORZYMY RYMY”

Dnia 9 kwietnia 2018 roku rozstrzygnięty został konkurs plastyczno-logopedyczny „TWORZYMY RYMY” zorganizowany przez logopedę Beatę Szydłowską.

Celem konkursu było:

-  wzbogacanie zasobu słownictwa i rozwijanie mowy,

- rozbudzanie twórczości plastycznej i wyobraźni,

- prezentacja indywidualnych możliwości, umiejętności i zdolności plastycznych,

- zachęcenie do wspólnej pracy logopedy, rodzica i dziecka nad rozwojem mowy i języka z

wykorzystaniem technik plastycznych.

Na konkurs wpłynęło 8 prac z dwóch grup przedszkolnych:

• grupa 3:  Monika Pachelska, Karol Bednarski, Michał Lis i Dawid Drulak;
  • grupa 4: Nikola Socha, Lena Bolesławska, Milena Nazarko i Karolina Ficner;

Komisja konkursowa, składająca się z dziewięciu osób, wybrała najciekawsze prace pod względem artystycznym i zgodnym z regulaminem.

WYNIKI  GŁOSOWANIA:

I miejsce – Milenka Nazarko gr.4

II miejsce – Karol Bednarski gr.3

III miejsce – Nikola Słaby gr.4

III miejsce – Karolina Ficner gr.4

Prace wyżej wymienionych dzieci wezmą udział w III Międzyszkolnym Konkursie Logopedyczno - Plastycznym „Tworzymy rymy” organizowanym przez Zespół Szkół w Męcince (regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej).
         Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy i drobne upominki. Za udział serdecznie dziękuję a zwycięzcom składam najserdeczniejsze gratulacje i życzę powodzenia w następnym etapie.

Logopeda  mgr Beata Szydłowska

Brak zdjęć w tej galerii