Konkurs Recytatorski

26 oraz 27 kwietnia w naszym przedszkolu już po raz kolejny odbył się wewnątrzprzedszkolny Konkurs recytatorski.
Temat przewodni tegorocznego konkursu  brzmiał: „Z życia przedszkolaka”

Grupę 3- latki reprezentowali: Agnieszka Morys, Hana Cinkl, Kuba Dubicki, Antonina Krawczyk, Kewin Sołtysik, Lena Pierun, Oliwia Kowalska

Grupę 4- latki reprezentowali: Lena Siemborska, Martynka Bielec, Hania Łuczkowiec, Lena Kosek, Igor Nawara, Milenka Czochara, Julia Sobiesińska, Dominika Szymkiewicz

Grupę 5- latki reprezentowały: Emilia Muszyńska, Karolinka Ficner, Nikola Makowska, Nikola Słaby, Milenka Nazarko, Emilia Przytuła

Grupę 6- latki reprezentowali: Maja Krawczuk, Monika Pachelska, Michał Pikor, Mateusz Klusek, Klaudia Łukaszewska, Karol Bednarski

Wszyscy uczestnicy doskonale poradzili sobie z dość trudnym tematem tegorocznego konkursu, wspaniale deklamowali swoje wiersze. Każdy występ nagradzany był gromkimi brawami.

Jury miało bardzo ciężki orzech do zgryzienia. Po burzliwej naradzie jury wyłoniło zwycięzców.

W kategorii 3 latków zwyciężyły:

I miejsce- Agnieszka Morys

II miejsce- Hana Cinkl

III miejsce- Oliwia Kowalska

W kategorii 4 latków zwyciężyli:

I miejsce- Lena Siemborska

II miejsce- Martynka Bielec

III miejsce-  Hania Łuczkowiec

W kategorii 5 latków zwyciężyły:

I miejsce- Nikola Makowska

II miejsce- Karolina Ficner

III miejsce- Milena Nazarko oraz Emilia Muszyńska

Wyróżnienia: Emilia Przytuła, Nikola Słaby

W kategorii 6 latków zwyciężyli:

I miejsce- Maja Krawczuk

II miejsce- Monika Pachelska

III miejsce- Mateusz Klusek

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki.

Zwycięzcy konkursu reprezentować będą nasze przedszkole podczas XII  Międzyprzedszkolnego Konkursu Recytatorskiego, który odbędzie się 16 maja w  Bibliotece Publicznej Gminy i Miasta Bolków.