Wyniki konkursu " Kapelusz Pani Jesieni"

W rodzinnym konkursie plastyczno-technicznym pt. "Kapelusz Pani Jesieni" udział wzięło bardzo wiele rodzin.Celem konkursu było rozwijanie kreatywności, dostrzeganie piękna natury ale przede wszystkim wzmacnianie więzi rodzinnych i pogłębianie relacji rodzic-dziecko. Wszyscy uczestnicy konkursu wykonali kapelusze, używając różnorodnego materiału przyrodniczego: liście, kasztany, żołędzie, owoce, kwiaty i wiele innych darów natury.

Kryteria oceny prac, którym kierowało się jury to: pomysłowość, zastosowana technika, estetyka pracy, wykorzystanie materiału naturalnego. Jury wybierało najciekawsze kapelusze po przypisanych im numerkach.

ZWYCIĘZCY KONKURSU:
I miejsce zdobyli:

Piotr Grala
Hana Cinkl
Karolina Ficner
Amelia Pietrzyk
II miejsce zdobyli:

Zuzia Gajda
Oliwier Bieła
Emilia Przytuła
Lena Sas
III miejsce zdobyli:

Michalina Andrzejewska
Jakub Dubicki
Lena Kosek
Milena Czochara
Nina Sadowska

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie zostały nagrodzone dyplomami i nagrodami rzeczowymi.

Gratulujemy wspaniałych pomysłów i dziękujemy Rodzicom i Dzieciom za zaangażowanie w życie przedszkola.