Spotkanie wigilijne

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Jest to również okazja do wspólnego spotkania i wspólnego kolędowania przez całą społeczność naszego przedszkola.Miła, świąteczna atmosfera udzielała się dzieciom już po obejrzeniu występu przygotowanego przez grupę 6- latków, wychowawcą tej grupy jest Pani Wiesława Drzyzga.Po zakończonych występach Pan dyrektor Sławomir Kałużny oraz Pani Vice dyrektor Dorota Menkarska złożyli wszystkim pracownikom oraz przedszkolakom życzenia spokojnych, rodzinnych i ciepłych świąt. Po życzeniach przyszedł czas na wspólne spotkanie w czasie, którego wspólnie kolędowaliśmy i częstowaliśmy się przygotowanymi smakołykami.