Spotkanie z Mikołajem

10 grudnia w  Szkole Podstawowej w Bolkowie w sali gimnastycznej , odbyło się  „Spotkanie z Mikołajem”. Prężnie działająca  Rada Rodziców  przy Szkole Podstawowej w Bolkowie wspólnie z uczniami Zespołu Szkół i Placówek im. W. Witosa w Bolkowie oraz pracownikami Szkoły Podstawowej  ofiarowała  imprezę wszystkim mieszkańcom gminy Bolków. Podczas eventu można było skorzystać z wielu atrakcji, m.in. odbyła się loteria fantowa, dekorowanie pachnących pierników, malowanie twarzy, czesanie fantazyjnych fryzur, wykonywanie stroików i kartek świątecznych. . Dla uczestników przygotowano wiele konkursów z nagrodami. Rodzice z dziećmi mogli spróbować swoich sił podczas ZUMBY, którą prowadziła nasza zaprzyjaźniona instruktorka  Alicja Janicka . Każdy chętny mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem i Mikołajową. W kawiarence można było się napić pysznej kawy oraz herbaty. Zjeść można było bigos, grochówkę oraz słodkie ciasta. O oprawę muzyczną zadbał zespół  Funny-X.

Z uzbieranych pieniążków  zorganizowana zostanie uroczystość z okazji Święta Szkoły.