Babcia i Dziadek w gr.III

„Babci i Dziadka- przyznać to trzeba- każdemu dziecku w życiu potrzeba!!!”
      Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego  najmłodsze dzieci  24 stycznia 2019r. gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji.
Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola.
      Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta podczas  występu.Wszyscy z dumą patrzyli na wnuki, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wystąpić  przed swoimi bliskimi, a tym samym wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia.
Dzieci w formie wierszy złożyły Dziadkom i Babciom serdeczne życzenia a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty. Po części artystycznej dzieci zaprosiły na poczęstunek oraz współną zabawę.To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.