Wyjście do kina na film animowany 3,4- latków

21 lutego dzieci z grupy   II oraz III  pod opieką Pań  udały się do Kina za Rogiem w Bolkowie na film animowany  pt. "Pinokio". Przedszkolaki już od samego rana, gdy wchodziły do sal, o niczym innym nie rozmawiały jak o wycieczce, o tym, że idą do kina. Przed seansem dzieci poznały nazwy i funkcje poszczególnych części kina: kasa biletowa, widownia, ekran. Dzieci ogromnie przeżywały to wydarzenie, dla niejednego przedszkolaka była to pierwsza wizyta w kinie. Ciemna sala, wygodne czerwone fotele i  ogromny ekran wzbudziły ogólne zainteresowanie. Zaciekawione  dzieci zasiadły wygodnie w fotelach i dały się wciągnąć magii kina.Wspaniały film swoją fabułą i akcją przeniósł dzieci w niesamowite miejsca. Dzieci dowiedziały się co to jest odwaga, lojalnośc oraz prawdomówność.Dzieci z ogromną uwagą i zainteresowaniem oglądały bajkę, a do przedszkola wróciły bardzo zadowolone.