Bal Karnawałowy

Jak co roku w karnawale w naszym przedszkolu odbył się oczekiwany przez dzieci „Bal Przebierańców”. 28 lutego przenieśliśmy się do WIELKIEJ KRAINY BAJEK. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Na balu, więc obok księżniczek, wróżek, rycerzy, piratów czy żołnierzy - komandosów, pojawiły się postaci z ulubionych bajek Czerwony Kapturek, Syrenka. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce –  przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami i korowodami, które przygotowali dla nas animatorzy . Tego dnia razem z naszymi przedszkolakami  z przyjemnością spałaszowaliśmy pyszne pączki.Niespodzianką były odwiedziny Zastępcy Pana Burmistrza Krzysztofa Andrzejewskiego, który przyniósł cukierki dla wszystkich uczestników balu.