Konkurs recytatorski w grupie IV

Dnia 30.04.2019 r. siedmioro dzieci z grupy 6 – latków przystąpiło do rywalizacji w grupowym konkursie recytatorskim na temat: ,,Wiesze o muzyce i instrumentach muzycznych”. Jury oceniało między innymi – opanowanie pamięciowe tekstu, dykcję, intonację i ogólny wyraz artystyczny.

W konkursie zaprezentowali się: Maja Stępień, Dawid Szot, Nikola Słaby, Gabriel D’onofrio, Alan Kosiński, Milena Nazarko, Marcel Sawicki.

Miejsce I zdobyła Milena Nazarko

Miejsce II zdobył Alan Kosiński

Miejsce III zdobyła Nikola Słaby

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, podziękowania i nagrody za udział w konkursie. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc będą reprezentować naszą grupę w konkursie gminnym, który odbędzie się w Bibliotece Miejskiej w Bolkowie dnia 22.05.2019r.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a rodzicom dziękujemy za przygotowanie dzieci do konkursu.