Z wizytą w bibliotece

W piątkowe przedpołudnie  przedszkolaki z gr. I  udały się do Biblioteki Publicznej  w Bolkowie.  Celem wizyty było zapoznanie z księgozbiorem, a w szczególności tym, przeznaczonym dla najmłodszych czytelników. Ponadto dzieciaczki zobaczyły jeszcze inne propozycje spędzania czasu wolnego w tym miejscu, a mianowicie: zajęcia plastyczne, recytatorskie, gry i zabawy stolikowe i nie tylko. Dużym zainteresowaniem cieszyły się szachy. Pani Renata, nasza zaprzyjaźniona bibliotekarka przedstawiła także sposób, w jaki można zapisać się do biblioteki, a dzięki temu stać się pełnoprawnym czytelnikiem. Do czego serdecznie zachęcamy rodziców i dzieci.

Wizyta była udana i pełna ciekawostek zachęcających do czytania i korzystania z tak magicznego miejsca jakim jest właśnie biblioteka.