Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Dnia 18 czerwca 2019 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego oraz pożegnanie dzieci kończących edukację przedszkolną. Uroczystość rozpoczęły dzieci, które przedstawiły program artystyczny. Przedszkolaki śpiewały piosenki i recytowały wiersze na temat wspólnych zabaw oraz zbliżających się wakacji.W wierszach wyraziły też podziękowanie wszystkim paniom, które się nimi opiekowały przez minione lata. W uroczystości wzięli udział Rodzice oraz zaproszeni goście.
     Po części artystycznej głos zabrał  Pan Dyrektor Sławomir Kałużny, który podziękował za współpracę wszystkim rodzicom zaangażowanym w życie przedszkola i złożył dzieciom  serdeczne życzenia wakacyjne.
   Następnie przyszedł czas na dyplomy i podziękowania. Każdy absolwent otrzymał piękny dyplom ukończenia oraz książkę z życzeniami sukcesów w szkole i wspaniałych przeżyć wakacyjnych.
   Wszystkim Rodzicom składamy gorące podziękowania za aktywne uczestnictwo w życiu naszej placówki, a w szczególności za pomoc w realizacji zadań organizacyjnych i wychowawczych. Życzymy pełni satysfakcji z osiągniętych sukcesów, realizacji zamierzonych celów oraz spełnienia marzeń, a naszym przedszkolakom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji oraz powodzenia w szkole.