"Trzy magiczne słowa"

Dnia 24.03.2017 r.  dzieci  z naszego  oddziału przedszkolnego obejrzały  spektakl teatralny pod tytułem „Trzy magiczne słowa” , które zaprezentowało STUDIO TEATRALNE „HERBI” z Leszna.
Głównym celem przedstawienia było uświadomienie dzieciom, iż dzięki trzem „magicznym” słowom – dziękuję, przepraszam i proszę – oraz grzeczności wobec innych osób można wiele osiągnąć w życiu.
Spektakl opowiadał o przygodach młodego księcia, który podczas swojej wędrówki do cioci Honoraty  poznaje czym jest bieda, głód, niedostatek. Jego wędrówka oraz przygody które go spotkały  sprawiły, że z leniwego, źle wychowanego księcia staje się mądrym, sprawiedliwym władcą swojego królestwa.
Przedstawienie było interaktywne, co dodatkowo wzbudziło zainteresowanie dzieci, a niejednokrotnie doprowadziło do wielu śmiesznych sytuacji (niekoniecznie planowanych).
Spektakl „Trzy magiczne słowa” wszystkim bardzo się podobał. Czekamy na następne takie przedstawienia.