Wizyta Policjanta

26 września  do Oddziału Przedszkolnego przyszedł funkcjonariusz Policji ,który przypomniał dzieciom -  jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię, jak poruszać się po ulicy, żeby nie doszło do sytuacji niebezpiecznych dla dziecka, komu mogę powiedzieć jak się nazywam, a komu nie?….

Pan Policjant chętnie opowiadał przedszkolakom o swojej bardzo odpowiedzialnej pracy, o zasadach obowiązujących w ruchu drogowym, a szczególnie o tym, jak należy przewozić dzieci w samochodzie i jakie skutki niesie za sobą jazda bez fotelika i nie zapiętych pasów. Następnie razem z Policjantem wszystkie dzieci  wyszły na podwórko i mogły zobaczyć jak wygląda wóz Policyjny.

Serdecznie dziękujemy Pani i Panom Policjantom za wspaniałe przeżycia i przybliżenie tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód policjanta.
W podziękowaniu za ciekawe spotkanie, przybliżenie i usystematyzowanie zasad bezpieczeństwa dotyczącego ruchu drogowego i bezpiecznej zabawy nasi podopieczni wręczyli funkcjonariuszowi pamiątkowy dyplom.