Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa

Dnia 16listopada  2017 roku, już po raz kolejny dzieci z  Oddziału Przedszkolny wybrały się do Domu Kultury w Bolkowie na spektakl pt. "Bajka o dzielnym Szewczyku", który przygotował Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa.

Atutem przedstawienia była pomysłowa scenografia, fantastyczne kostiumy, efekty specjalne oraz znakomicie dobrane rymowane teksty. Magiczna adaptacja sceniczna na podstawie książki ,,Bajki robotów’’ rozbawiła wszystkie dzieci. Ten pogodny, pełen dynamiki i ciepła teatrzyk pokazał wszystkim widzom, że dobroć połączona z odwagą
i ciekawością świata pomaga zwyciężać zło i osiągnąć szczęście. Ogromnym walorem była również muzyka odzwierciedlająca uczucia, jakie towarzyszyły w danym momencie widzom.
     Swój wkład w zachowanie optymistycznej atmosfery miał też taniec i śpiew piosenek, który spotkał się z dużym entuzjazmem dzieci.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:)