Wizyta Mikołaja w Przedszkolu

W środę  6 grudnia wszystkie dzieci w przedszkolu z utęsknieniem czekały na niezwykłego gościa - Mikołaja.  Już od samego rana przedszkolaki nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku dzwonka św. Mikołaja.

Mimo braku białego puchu, jak co roku św. Mikołaj przybył do dzieci. Na jego wizytę dzieci cierpliwie czekały. Wcześniej nauczyły się wielu piosenek , które przygotowały specjalnie dla Niego. Każda grupa zaprezentowała swoje umiejętności wokalne.Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty zakupione przez Panią dyrektor. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze. Tego dnia nie zabrakło tańców i wielu zabaw z Mikołajem . Mikołaj prosił  Wszystkie dzieci , aby były grzeczne przez cały rok.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć :)