Baśń o 12 miesiącach

W ramach prezentu mikołajkowego Pani dyrektor  ufundowała dzieciom przedstawienie teatralne, które mogliśmy obejrzeć 7 grudnia.  Po raz kolejny zawitali do nas aktorzy z Teatru "Herbi" w Lesznie. Tym razem przedstawli nam wspaniały spektakl, pt. "Baśń o 12 miesiącach".

Występ wywołał u dzieci wiele pozytywnych emocji. Przedszkolaki z wielkim entuzjazmem reagowały na wydarzenia pojawiające się na scenie i odpowiadali na pytania zadawane przez aktorów pojawiających się na scenie. Zarówno dzieci z naszego Oddziału Przedszkolnego oraz uczniowie z klasy 6 B i  Nasza Pani dyrektor  miały okazję zadebiutować na scenie u boku wspaniałych aktorów. Ciekawa historia i dobra atmosfera stworzona przez aktorów spowodowała, że wszyscy mieli uśmiech na twarzy. Dzięki bardzo puczającej historii maluszki  mogły poznać nazwy poszczególnych miesięcy oraz skojarzyć je z porami roku, natomiast starszaki miały niezły egzamin ze znajomości miesięcy oraz pór roku, który zdały doskonale.Aktorzy Studia Artystycznego „HERBI” z Leszna wprowadzili nas w świąteczno-noworoczny czas.

Dziękujemy aktorom , za kolejną wspaniałą przygodę z teatrem. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: