Wigilia

To już tradycja, że kilka dni przed najpiękniejszymi Świętami Bożego Narodzenia odbywa się w Oddziale Przedszkolnym wigilijne spotkanie.  Tak było i w tym roku. W  piątek  22 grudnia  w  niezwykłej  scenerii  uśmiechniętych,  radosnych  przedszkolaków  odbyła  się  niezwykła  uroczystość. Było to wspólne śpiewanie kolęd.Główną   atrakcją   było przedstawienie bożonarodzeniowe, czyli tzw. Jasełka w wykonaniu   uczniów ze Szkoły Podstawowej. Uczniowie wraz z opiekunami Panią Bernadettą Pawłowską -Waligórą oraz Panią Natalią Palczak obdarowali naszych Przedszkolaków oraz Pracowników Przedszkola   własnoręcznie przygotowanymi ozdobami Świątecznymi. Dzieci z grupy starszaków zaprezentowały dla wszystkich przedszkolaków oraz pracowników program artystyczny. Po występach, pani dyrektor Dorota Menkarska złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Wspólnie  spędzony  czas  był  okazją  do  poszanowania  i  podtrzymania  polskiej  tradycji  i  obyczajów  związanych  ze  Świętami  Bożego  Narodzenia,  podczas  którego  dzieci  doświadczyły  wielu  przeżyć  i  emocji,  które  na  długo  pozostaną  w  ich  pamięci.

Całą uroczystość spędziliśmy w świątecznym nastroju.