Oddział Przedszkolny przy SP im. II Armii Wojska Polskiego
Strona głowna  /  Aktualności

,,MASKA KARNAWAŁOWA”

Zachęcamy do udziału w konkursie wszystkich chętnych przedszkolaków.

REGULAMIN KONKURSU:

1. Konkurs jest skierowany do dzieci ze wszystkich grup w naszym przedszkolu.

2. Zadaniem konkursowym jest wykonanie maski  karnawałowej wykorzystując dowolne materiały.

3. Forma pracy indywidualna lub z pomocą osoby dorosłej.

4. Do pracy należy dołączyć informację z imieniem i nazwiskiem dziecka oraz nazwą grupy.

5. Pod uwagę będzie brana pomysłowość, estetyka wykonania,

6. Prace należy dostarczyć wychowawczyniom grup do 26.02.2019 r.

7. Podczas zaplanowanego na 28.02.2019 r. balu karnawałowego  zostaną wyłonieni zwycięzcy konkursu.

8. NAGRODY: W konkursie przyznajemy nagrody za I, II oraz III miejsce z każdej grupy wiekowej.  Przewidziane są również wyróżnienia.

Wychowawcy grup.

Drodzy Rodzice/ Prawni Opiekunowie!

Serdecznie zapraszamy Państwa na warsztaty z Edukatorem zewnętrznym, które odbędą się  10 października 2018 roku o godzinie 16:00.

"Wymagaj i wspomagaj"- warsztat dla rodziców dzieci w wieku 2,5- 4-go roku zycia.

Obecność obowiązkowa:)

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-09-22 19:55:48

14 czerwca o godz.16.00 zapraszamy Rodziców /Prawnych opiekunów dzieci uczęszczających do Oddziału Przedszkolnego   w roku szkolnym 2018/2019 na zebranie organizacyjno- informacyjne. Prosimy,aby na zebranie nie przyprowadzać dzieci.Obecność obowiązkowa. Z góry dziekujęmy i serdecznie zapraszamy:)