Zajęcia Otwarte

Wychowawca grupy II serdecznie zaprasza Rodziców/ Prawnych opiekunów na zajęcia otwarte, które odbędą się 31 maja 2019 roku o godz. 9:00.

Drodzy Rodzice/ Prawni Opiekunowie!

Serdecznie zapraszamy Państwa na warsztaty z Edukatorem zewnętrznym, które odbędą się  10 października 2018 roku o godzinie 16:00.

"Wymagaj i wspomagaj"- warsztat dla rodziców dzieci w wieku 2,5- 4-go roku zycia.

Obecność obowiązkowa:)

Zebranie z Rodzicami:)

14 czerwca o godz.16.00 zapraszamy Rodziców /Prawnych opiekunów dzieci uczęszczających do Oddziału Przedszkolnego   w roku szkolnym 2018/2019 na zebranie organizacyjno- informacyjne. Prosimy,aby na zebranie nie przyprowadzać dzieci.Obecność obowiązkowa. Z góry dziekujęmy i serdecznie zapraszamy:)

Spotkanie z Edukatorem

Drodzy Rodzice/ Prawni Opiekunowie!

Serdecznie zapraszamy Państwa na warsztaty z Edukatorem zewnętrznym, które odbędą się  25kwietnia  2018 roku o godzinie 16:00.

Niegrzeczne! Głośne! Nieuważne! Nieposłuszne! Złośliwe! Przeszkadzające! nieśmiałe ! wycofane ! płaczliwe! ...  Czyli  słów kilka o trudnych zachowaniach dzieci.

• Uwarunkowania trudnych zachowań.
  • Co wzmacnia niewłaściwe zachowania a co je wygasza czyli regulacje zachowań rodzic- dziecko.

Jak radzić sobie z trudnymi zachowaniami, czyli jak pomóc sobie i dziecku

Warsztaty skierowane są dla Rodziców/ Prawnych Opiekunów dzieci w wieku przedszkolnym 5-6 latków. !

Obecność obowiązkowa:)

Warsztaty odwołane

Drodzy Rodzice

Uprzejmie informujemy, że warsztaty z Edukatorem zewnętrznym, które miały się odbyć   6 marca 2018 roku o godzinie 16:00.  dla rodziców dzieci 5,6- letnich zostają odwołane z powodu choroby prowadzącej. Zostanie ustalony inny termin spotkania.