Witamy w dziale galeria

Zakończenie roku przedszkolnego 2020/2021

W piątek 25 czerwca 2021 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w każdej grupie .Tego dnia również pożegnaliśmy dzieci, które po wakacjach rozpoczną naukę w szkole. Dzieci rozpoczęły uroczystość "Polonezem", były wiersze, piosenki i moc podziękowań. Smutne są chwile rozstania, ale cóż... podobno życie składa się głównie z powitań i pożegnań, ot przeleciało jak z bicza trzasł. Wszystkim dzieciom idącym po wakacjach do szkoły życzymy powodzenia i wielu sukcesów w nauce oraz udanych wakacji .

Konkurs Recytatorski pt.

Dzieci z naszego przedszkola reprezentowały nas w międzyprzedszkolnym konkursie recytatorskim "W moim ogródku" organizowanym przez Centrum Kulturalno-Bibliiteczne w Bolkowie. Rodzice wraz z wychowawcami grup zgłosili wspaniałe filmy przedstawiające recytację wybranych wierszy przez nasze pociechy. Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Reprezentanci z naszego przedszkola zajęli:

W kategorii 3-4 latki

I miejsce: Amelia Szafraniec

II miejsce: Hanna Maziarz

III miejsce: Lena Wojcinowicz

W kategorii 5-6 latki

I miejsce: Laura Krantz

III miejsce: Lena Pierun

Życzymy laureatom wielu sukcesów!

Wycieczka do Morawy

Jak co roku, 1 czerwca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Tego dnia wszystkie przedszkolaki  pojechały na wycieczkę autokarową do Morawy .Wycieczka była pełna atrakcji. Na początku  przedszkoalki  poznały bardzo efektowną technikę zdobienia przedmiotów, która pozwala wykorzystać gotowe wzory, czyli serwetki lub specjalne papiery do decoupagu. Dzieci wykazały się dużym zainteresowaniem oraz kreatywnością zdobiąc płytki motywami wycinanymi z serwetek. Wszyscy bardzo sumiennie pracowali, przedszkolaki mogły rozwinąć swoją kreatywność, by stworzyć wymarzoną ozdobę. Nauczyły się przy tym cierpliwości, gdyż praca wymagała kilku etapów, ale efekt był naprawdę zachwycający.

Kolejną atrakcją tego dnia dla dzieci była  przejażdżka na kucyku. Obcowanie z kucykiem dało dzieciom wiele radości. Była to dla wszystkich świetna zabawa!

Po aktywnie spędzonym czasie oraz po wrażeniach jeździeckich przyszła pora na pieczenie kiełbasek .

Wycieczka dostarczyła wszystkim wiele radości i  niezapomnianych wrażeń.

Wszystkim dzieciom życzymy dużo uśmiechu i aby ich dzieciństwo było najwspanialsze.

Dzień Talentów

2 czerwca w naszym przedszkolu odbyła się kolorowa impreza pt. "Dzień Talentów".Tego dnia dla naszych milusińskich od samego rana w ogrodzie przedszkolnym zostały zorganoziwane liczne atrakcje.Dzień rozpoczął się od malowania włosów oraz przyklejania kolorowych tatuaży. Wiele radości sprawiło naszym podopiecznym puszczanie baniek mydlanych.Nie zabrakło tego dnia  zawodów sportowych oraz malowania farbami na folii  .Przedszkoalki miały mozliwość obejrzenia w Szkole Podstawowej zwierząt tj. konie,kucyki ,świnia,osioł, lis .5 i 6 latki wzięły udział w Zumbie prowadzonej przez Indtruktora.

Pogoda  nam dopisała, wszyscy świetnie się bawili i na pewno mile będą wspominać ten.

Konkurs Recytatorski pt." W moim ogródku"

25 maja w naszym przedszkolu odbył się Konkurs Recytatorski „W moim ogródku”.
           Celem konkursu było popularyzowanie poezji dziecięcej, prezentowanie umiejętności dzieci, jak
również zachęcanie do występów przed publicznością.
           Regulamin konkursu zakładał wyłonienie przedstawicieli poszczególnych grup, którzy
reprezentować będą Oddziały Przedszkole w konkursie organizowanym przez Bibliotekę
Publiczną w Bolkowie.
        Wszyscy mali uczestnicy konkursu wykazali się ogromnymi zdolnościami recytatorskimi!
Za laureatów trzymamy kciuki w kolejnym etapie zmagań recytatorskich.

Wyniki konkursu pt. " Wianek/kapelusz Pani Wiosny"

Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny, w naszym przedszkolu został ogłoszony konkurs plastyczny pt. „Wianek, lub kapelusz Pani Wiosny”. Zadaniem dzieci było wykonanie kapelusza,wianka  dowolną techniką. Wpłynęło bardzo dużo prac, za co dziękujemy.
W każdej grupie wiekowej zostało wyłonionych trzech zwycięzców.

3- latki:
I miejsce - Wojciech Sas
II miejsce - Hania Maziarz
III miejsce - Julia Rembisz, Hania Nawara

4 - latki:
I miejsce - Jakub Wojcinowicz
II miejsce- Maja Hajduk
III miejsce- Szymon Pierun

5,6 – latki:
I miejsce - Zuzia Gajda
II miejsce – Piotr Grala
III miejsce – Gracjan Grzywiński

6 – latki:

I miejsce – Laura Krantz
II miejsce – Hana Cinkl
III miejsce- Alan Piechura

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć :)

Wszystkim raz jeszcze gratulujemy!