Biedronki

Andrzejki :)

"Hokus-pokus, czary-mary. Niech się spełnią andrzejkowe czary...."

Dzień Dyni :)

Biedroneczki z wizytą w bibliotece szkolnej :)

Grupa 5 latków z okazji Dnia Chleba na warsztatach kulinarnych samodzielnie przygotowała ten
smaczny symbol polskiej goscinności i życzliwości.
Przedszkolaki dowiedziały się kto jest zaangażowany w proces powstawania chleba, oraz jakie
skłaniki są potrzebne do jego upieczenia. Dzieci poznały także różne rodzaje mąki oraz pieczywa.
Zajęcia kulinarne bardzo przypadły wszystkim do gustu, a aromat pieczonego chleba unosił się w
całym przedszkolu, nic wiec dziwnego że świeże i chrupiące kanapki smkowały wszystkim bez
wyjątkówm.

Jesień to czas kiedy robimy przetwory z owoców i warzyw przygotowując zapasy na zimę. Pięciolatki dowiedziały się jak ważne jest spożywanie owoców i warzyw, a zwłaszcza tych z domowych zapasów. Przedszkolaki podjęły się przygotowania musu z jabłek. Zapraszamy na fotorelację :)

Jesień to piękna pora roku, pełna kolorów i cudownych widoków dlatego dzieci z przedszkola wyruszyły  do pobliskiego parku obserwować zmiany, jakie zaszły wraz z nadejściem nowej pory roku – Jesieni.

Dzięń Przedszkolaka:

Co roku w całej Polsce 20 września przedszkolaki świętują swój dzień, a jak ten dzień wyglądał u nas? Oto kilka zdjęc:

Pierwszy tydzień roku przedszkolnego jest juz za nami :)

Chociaż wakacje się juz skończyły w grupie Biedronek nie ma nudy, było dużo zabaw integracyjnych, oraz zabaw na świerzym powietrzu.

Dzieci przypomniały sobie zasady obowiązujące w grupie, poznały nową piosenkę oraz literkę "O"-  dzieciaki były bardzo pracowite.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć :)