Teatrzyk interaktywny

Dzisiaj do naszego przedszkola zawitał niespodziewany gość - kolorowy i wesoły Troll. Aktor, który był przebrany za barwnego ludka zabrał dzieci do krainy bajek, skąd on sam pochodzi. Teatrzyk "Troll w krainie bajek" to przedstawienie interaktywne i bardzo ciekawe. Dzieci były pod wrażeniem przygotowanych atrakcji tj.: bańki mydlane, śnieg czy nawet wzięcie udziału w przedstawieniu i pomoc w pokonywaniu napotkanych przeszkód. Przedszkolaki odwiedziły krainę Królowej Śniegu, gdzie spotkały Gerdę i Kaja, spotkały Simbada i piękną księżniczkę, a także poznały historię Pinokia. Dzięki teatrzykowi, dzieci nauczyły się odróżniać dobro od zła, dowiedziały się co jest w życiu najważniejsze i poznały wartości, którymi warto się kierować. Na zakończenie dzieci dostały miły upominek.

Bajki to ważny element w wychowaniu każdego dziecka. Od najmłodszych lat warto kreować właściwe postawy za pomocą morałów i bohaterów bajek. Dzisiaj jesteśmy przekonani, że dobro zawsze wygrywa ze złem.

Dziękujemy za wspaniałe spotkanie :) Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.