WOŚP

W tym roku nasze Przedszkole brało udział w zbiórce publicznej w formie Puszki Stacjonarnej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tematem przewodnim Finału WOŚP, była szeroko pojęta okulistyka dziecięca.

W ramach akcji odbył się KIERMASZ SŁODKOŚCI. Pieniądze wrzucone do puszki wzbogaciły konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Udało się uzbierać 457 zł.

Mamy ogromną satysfakcję z tego, iż przyczyniliśmy się do współtworzenia 30. Finału WOŚP. Jednocześnie serdecznie dziękujemy Rodzicom, dzieciom oraz wszystkim osobom, które razem z nami uczestniczyły w tej szlachetnej akcji.

Dzieci wiedzą, jak ważna jest pomoc osobom potrzebującym, że nawet najmniejszy grosik to dar od serca, który dla wszystkich chorych ma ogromne znaczenie.