Spotkanie z Mikołajem

"A Mikołaj pędzi, a Mikołaj gna..." - w piątkowy ranek słychać było świąteczno-mikołajkowe piosenki Przedszkolaków... W taki właśnie sposób, Dzieci wyśpiewały sobie miłego gościa. Do naszego przedszkola zawitał najprawdziwszy Mikołaj, i mimo, że nie widzieliśmy ani reniferów, ani sań, to wszyscy mieliśmy okazję zadać pytanie Mikołajowi... Dzieci dopytywały się czym zajmuje się Mikołaj, jak mają na imię jego pomocnicy oraz jak wygląda jego dom. Zapytały także czy dotarły do niego już wszystkie listy :) Pytań było całe mnóstwo - tak samo jak mikołajkowych paczek dla wszystkich Dzieci... Na twarzach Przedszkolaków z Oddziału Przedszkolnego było widać radość, a mikołajkowa atmosfera sprawiła, że ten dzień był na prawdę magiczny :) Dziękujemy Mikołaju, że znalazłeś chwilę, aby odwiedzić Maluchy i Starszaki... Obiecujemy, że będziemy grzeczni... I oczywiście, zapraszamy za rok!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:)