Pisanka - Kraszanka czyli -WIELKANOCNE JAJO 2018

ogłasza konkurs na:

Pisankę – Kraszankę czyli

„WIELKANOCNE JAJO 2018”

A. Konkurs jest formą prezentacji wielkanocnej plastyki obrzędowej (zdobienie jajek).
B. Prace będą oceniane w  IV kategoriach:

Przedszkola
Klasy I – III
Klasy IV – VI
Klasy VII, II i III

C.Praca powinna być wykonana samodzielnie w wybranej technice ręcznej.
D.Celem konkursu jest promowanie tradycji. Kierując się tematem konkursu, liczy się kreatywność, różnorodność technik plastycznych, pomysłowość.

Prosimy o nienadsyłanie „pełnych” jajek z naturalną zawartością.

E.Każdy uczestnik może dostarczyć po 3 prace.

F. Do pracy należy dołączyć kartę informacyjną zawierającą dane autora oraz opiekuna (wypełniać drukowanym pismem. Ważne jest, aby była ona odpowiednio przymocowana, co pomoże Organizatorowi z identyfikacją autora pracy). Brak danych lub błędnie podane informacje spowodują dyskwalifikację pracy.

G. Prace należy dostarczyć do 13 marca (wtorek) 2018 roku do Oddziału Przedszkolnego

Autorzy najciekawszych prac otrzymają od organizatora nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy. Natomiast wszystkie prace zostaną wyeksponowane na wystawie w holu w czasie trwania Kiermaszu Wielkanocnego w dniu 18 marca (niedziela) 2018 roku.

Dodatkowych informacji udziela Flaczyński Wiesław