"Wielkie Hece w Bibliotece"- przedstawienie

7 marca  grupa starszaków została zaproszona do Szkoły Podstawowej  na przestawienie teatralne pod tytułem „Wielka heca w bibliotece”. Głównym bohaterem teatrzyku był tygrysek, który zgubił  się i nie mógł odnaleźć swojej bajki. Stało się tak, gdyż dzieci podczas zabaw w bibliotece nie zachowywały się poprawnie. Nie szanowały książek, powyrywały kartki, porozrzucały je w różnych miejscach pomieszczenia. Postacie z bajek, w tym także nasz bohater tygrysek były tak zagubione, że nie potrafiły odnaleźć swoich bajek. Wspólne działanie wszystkich i konsekwencja w szukaniu „drogi do domu” doprowadzają do szczęśliwego zakończenia. Głównym celem sztuki było uwrażliwienie dzieci na poszanowanie książek i wdrażanie do prawidłowego zachowania w miejscach publicznych, a szczególnie w bibliotece i czytelni.Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:)