Nocowanie w przedszkolu :)

Dzieci z grupy 6-latków spędziły nockę w przedszkolu dnia 1 czerwca.  Dzieci przyszły do przedszkola na godzinę 19.30. Kiedy Wszyscy przybyli do przedszkola złożyli przysięgę:

My przedszkolaki przysięgamy tego wieczoru i nocy być odpowiedzialni, prezentować pogodę ducha, dobry humor, i okrutną chęć zabawy. Nie będziemy marudzili, narzekali, płakali i pokażemy wszystkim, jacy jesteśmy wspaniali.

Po złożeniu przysięgi rozpoczęliśmy zabawę od konkurencji sportowych na dużej sali. Po zawodach troszkę zgłodnieliśmy, więc zamówiliśmy pyszną pizzę, którą zjedliśmy bardzo szybko. Następnie umyliśmy się i ubraliśmy w pidżamy. Kolejną atrakcją było odnalezienie Pani Ani, która schowała się przed dzieciakami. O godz. 21.30 odbywał się seans filmowy z popcornem. Najbardziej wytrwali zasnęli dopiero o godz.23.00.Wszyscy jednak byli bardzo dzielni i nikt nie zdezerterował. Rano następnego dnia zjedliśmy śniadanie, dzieci zadowolone i uśmiechnięte wróciły z rodzicami do swoich domów.