Z wizytą na targowisku

Pani Jesień w swoim koszu wiele darów niesie, między innymi są to owoce i warzywa. W czwartek 11 października z najmłodszą grupą wybraliśmy się więc na wycieczkę do pobliskiego targu miejskiego, aby pogłębić tematykę jesiennych darów i przyjrzeć się pracy sprzedawcy.Dzieci w bezpośredni sposób miały okazję zobaczyć wszystkie warzywa      i owoce, które znajdowały się na straganie. Chętnie nazywały wskazywane przez panią owoce i warzywa. Wizyta na targowisku wzbogaciła wiedzę przedszkolaków a z zakupionych warzyw przygotowaliśmy grzybki ziemniaczano- pietruszkowe.
       Tego dnia czekała na nas jeszcze jedna niespodzianka. Po śniadaniu zajadaliśmy frytki przygotowane przez Panią Bogusię. Wszystkie znikały bardzo szybko, ponieważ były bardzo smaczne. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć :)