Dzień Ziemniaka w grupie 3,4- latków

Dnia 25 października br. w grupie 3 i 4- latków odbyła się impreza nie byle jaka, bo obchodziliśmy Święto Ziemniaka. Celem tego wyjątkowego dnia było integrowanie się i nawiązanie życzliwych kontaktów dzieci. Głównym bohaterem zabaw i konkursów był ziemniak. Jedną z konkurencji było rzucanie ziemniakiem do celu, a także szukanie jak największej ilości ziemniaków ukrytych w trawie.  Przedszkolacy odgadywali warzywne zagadki oraz musieli podać jak największą ilość potraw z ziemniaków. Oczywiście wśród wymienionych potraw nie zabrakło frytek, które spożywaliśmy po wspólnej zabawie. Z ziemniaków dzieci wykonały jesiennego jeża.
Panowała rodzinna atmosfera, dzieci były bardzo zadowolone i na pewno na długo zapamiętają to spotkanie.