Wyniki konkursu logopedycznego :)

Dnia 18 marca 2019 roku rozstrzygnięty został konkurs plastyczno-logopedyczny „NASZE PIĘKNE POLSKIE SŁOWA” zorganizowany przez logopedę Beatę Szydłowską.

Celem konkursu było:

-  wzbogacanie zasobu słownictwa i rozwijanie mowy,

- rozbudzanie twórczości plastycznej i wyobraźni,

- prezentacja indywidualnych możliwości, umiejętności i zdolności plastycznych,

- zachęcenie do wspólnej pracy logopedy, rodzica i dziecka nad rozwojem mowy i języka z

wykorzystaniem technik plastycznych.

Na konkurs wpłynęło 13 prac dzieci z czterech grup przedszkolnych:

• Grupa 1 (wych. M. Kolano): Wojciech Kopeć, Amelia Pietrzyk, Lena Sas, Martyna Bielec, Julia Sobiesińska, Maciej Piszczek-Jajo;
  • grupa 2 (wych. A. Richter)): Natalia Pałasz;
  • grupa 3(wych. B. Łukasinska): Oskar Ficner, Wojciech Adamczyk;
  • grupa 4 (wych. W. Drzyzga):  Karolina Ficner, Nikola Słaby, Maja Stępień, Milena Nazarko.

Prace oceniło 10 osób, które poproszone  były o wytypowanie sześciu najciekawszych prac pod względem artystycznym i zgodnym z regulaminem.

Wyniki głosowania:

I MIEJSCE – Natalia Pałasz nr pracy 12

I MIEJSCE – Wojciech Adamczyk nr pracy 13

II MIEJSCE – Karolina Ficner nr pracy 2

II MIEJSCE – Maciej Piszczek-Jajo nr pracy 9

III MIEJSCE – Maja Stępień nr pracy 4

WYRÓŻNIENIA:

• Oskar Ficner nr pracy 1
  • Nikola Słaby nr pracy 3
  • Wojciech Kopeć nr pracy 5
  • Julia Sobiesińska nr pracy 7
  • Martyna Bielec nr pracy 10

Prace wyżej wymienionych dzieci wezmą udział w IV Międzyszkolnym Konkursie Logopedyczno - Plastycznym „Nasze piękne polskie słowa” organizowanym przez Zespół Szkół w Męcince.

28 marca wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i drobne upominki. Za udział serdecznie dziękuję a zwycięzcom składam najserdeczniejsze gratulacje i życzę powodzenia w następnym etapie.Zapraszam do obejrzenia zdjęć w galerii:)

Logopeda  mgr Beata Szydłowska