Zumba kids

5 stycznia  odwiedziła nas  INSTRUKTORKA ZUMBY DLA DZIECI – Pani Alicja Janicka, która przeprowadziła zajęcia dla wszystkich milusińskich. Zumba to niesamowita przygoda z ruchem i tańcem dla najmłodszych. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od ok. 3 do 14 roku życia, w szczególności zaś dla tych z nich, które mają nieskończone pokłady energii. Zajęcia to szalona zabawa, porywająca muzyka, taniec oraz specjalnie dla dzieci przygotowane proste układy choreograficzne. Korzyści jakie Zumba za sobą niesie są nieocenione: kształtują koordynację ruchową dziecka; poprawiają jego zdolności motoryczne; wyrabiają pamięć ruchową; pozwalają mu wyszaleć się, wyładować emocje, a także jeśli to konieczne, w prosty i przyjemny sposób utrzymywać prawidłową masę ciała. W czasach, w których czas wolny naszych dzieci zdominowany jest przez telewizję, komputer i niezdrowe przekąski Zumba propaguje aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia po to, aby stały się one dla dzieci czymś absolutnie naturalnym!
Będziemy się cyklicznie spotykać na zajęciach z Zumby w Oddziale Przedszkolnym ?