25 listopada upłynął naszym przedszkolakom w misiowej atmosferze. Na początku spotkania dzieci obejrzały krótkie przedstawienie o przygodach Misia z Misiolandii, które zostało przygotowane specjalnie dla naszych przedszkolaków. Dzieci z zadowoleniem oglądały wystąpienie i chętnie w nim uczestniczyły. Tego dnia wszystkie dzieci wspólnie bawiły się przy misiowych piosenkach, brały udział w wielu konkursach i zabawach z wykorzystaniem misiowej tematyki. Doskonale wiadomo, że dzieci nie mogą żyć bez pluszowych przyjaciół i dlatego nie można odpuścić takiej okazji do świętowania! W tym dniu dzieci dowiedziały się, że na Misia zawsze można liczyć i że jest on wiernym przyjacielem każdego dziecka.. i nie tylko.