Przedstawienie teatralne pt."Pinokio"

We wtorek 3 grudnia  dzieci z naszego przedszkola udały się do Gminnego Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Bolkowie na spektakl pt: „ Ja ,Pinokio” wystawiony przez Katolicki Teatr Edukacji „Pokolenie JP2” z Krakowa.
         W pięknej scenografii, przy doskonałej grze aktorów w barwnych kostiumach, dzieci mogły śledzić niezwykłe przygody niesfornego pajacyka - Pinokia. Cała baśniowa historia, pełna muzyki, piosenek, humoru i dowcipu,  była opowiedziana wierszem. Oprócz tytułowego Pinokio na scenie pojawiło się również kilku innych bohaterów m. in. Mądra Wróżka, Gadający Chrząszcz oraz Przebiegły Kot, Sprytny Lis.
         Dzieci zaprzyjaźniły się z drewnianym pajacem, który bardzo chciał być prawdziwym chłopcem, na co musiał sobie jednak zasłużyć dobrymi uczynkami. Opowieść bawiła i wzruszała wszystkich, dorosłych i dzieci, a przy tym stanowiła wspaniałą formę edukacji w zakresie podstawowych zasad moralnych.