Spotkanie z Mikołajem

Wizyta Mikołaja w Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez  dzieci dni w roku. Od samego rana dzieci z niecierpliwością wyczekiwały na gościa z siwą brodą, spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowego” dzwoneczka. Wszystkie grupy pracowicie przygotowały się na to spotkanie. Sala pięknie przystrojona, a przedszkolaki przygotowane z piosenkami dla wyjątkowego gościa.Ze wzgledu na brak śniegu Mikołaj przybył samochodem, przywiózł prezenty dla wszystkich dzieci.
      Każda grupa zaprezentowała się przed Mikołajem, który po występach obdarował wszystkie dzieci prezentami.Żegnając się z dziećmi Mikołaj obiecał, że na pewno wróci do nas za rok. Tego dnia odbyły się również warsztaty z magicznym dywanem.