13 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień KropkiŚwięto to stawarza okazję do budowania pewności siebie , odkrywania talentów i pobudza wyobraźnię dzieci.

Tego dnia nasze ubrania wypełnione były kolorowymi kropkami,  sale również zostały nimi ozdobione.

Obchody  zaczęliśmy od  uważnego  wsłuchania historii o dziewczynce  Vashti oraz kropce, która zmieniła  całe jej życie. Następnie dzieci wykonywały kropkowe zadania oraz poszukiwały kropek  w najbliższym otoczeniu.  Na zakończenie  każda z grup wykonała piękne prace, których motywem przewodnim oczywiście były kropki.Dzień ten uświadomił nam, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności, które gdzieś tam drzemią głęboko i czekają na nasze odkrycie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:)