W poniedziałek przedszkole zamieniło się w miejsce pełne magii i wróżb, a to wszystko za sprawą obchodzonych w nocy z 29 na 30 listopada Andrzejek. Dzieci na początku poznały historię tego święta i zapoznały się z przykładowymi zwyczajami andrzejkowymi - także tymi z dawnych czasów. Dzieci bardzo chętnie brały udział w zabawie andrzejkowej. Przedszkolaki dowiedziały się, że też mają pewne "magiczne moce", a na dowód tego spróbowały "wywróżyć" sobie przyszłość... Wiele wróżb pokryło się z ich marzeniami, zaś niektóre były wesołym psikusem :) Dzieci bawiły się magiczną kulą i kostką, losowały swoje przyszłe zawody i z zaciekawieniem obserwowały, który but jako pierwszy przekroczy próg przedszkolnej sali. Wspólna zabawa na balu andrzejkowym minęła w mgnieniu oka :) Na zakończenie zajęć dzieci dostały pyszną-andrzejkową niespodziankę.

Zapraszamy do obejrzenia pamiątkowych zdjęć:)