31 października br. w Oddziałach Przedszkolnych przy Szkole Podstawowej w Bolkowie  było bardzo kolorowo.   Dzięki staraniom rodziców przedszkolacy byli ubrani w kolorach swoich grup.Wszyscy (nasze Panie również!)
Dzieci wraz z Panią dyrektor Dorotą Menkarską oraz wychowawcami grup uczestniczyły we wspólnej zabawie, konkursach i grach zespołowych. Nie zabrakło uśmiechu i radości. Było wesoło i kolorowo.

Dzieci 3 -letnie oficjalnie włączone zostały do grona społeczności przedszkolnej. Maluszki zaprezentowały krótką część artystyczną dla starszych kolegów. Dzieciaki pokazały, że gotowe są już zostać prawdziwymi przedszkolakami. Pani dyrektor Dorota Menkarska najmłodszym przedszkolakom wręczyła dyplomy.

Tego dnia każdy przedszkolak otrzymał duży balon i słodką niespodziankę.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:)