I Konkurs Recytatorski organizowany przez Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Jaworze

10 listopada dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w I Konkursie Recytatorskim dla dzieci przedszkolnych pt. „Zaczarowane wiersze ulubionych poetów - moje talenty, moje uzdolnienia" organizowanym przez Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Jaworze.
Nasz Oddział Przedszkolny reprezentowali: Martynka Bielec- 4-latek, Adam Onoszko- 5- latek oraz Maja Radziun reprezentantka z grupy 6 -latków. Każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom oraz upominek.
Nagrody dla najlepszych zostaną wręczone podczas Gali Laureatów Konkursów Powiatowych w czerwcu 2018 roku.
Szczególne podziękowania kierujemy do rodziców za włożoną pracę i zaangażowanie.