Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie opanowały nasz Oddział Przedszkolny. „Przybyły” ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć.

W dniu 24.11.2017r. przedszkolaki z całego przedszkola uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem.
Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe brązowe, zielone itd. A każdy był piękny i wyjątkowy.

Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, ,bawiły się przy piosenkach: „Niedźwiadek”, „Jadą, jadą misie” i wielu innych . Dla dzieci w tym dniu w przedszkolu przygotowano wiele atrakcji m.in. zabawy ruchowe, konkursy, quizy, zgadywanki, śpiewanie piosenek, misiowe tańce, degustacja miodku.

Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z uszatkiem.

Zapraszamy do obezjrzenia zdjęć:)